LAMINÁTOVÉ PODLAHY PARADOR


Laminátové podlahy od společnosti Parador jsou vytvářeny s ohledem na bohaté zkušenosti se dřevem a technické poznatky a nabízí tak autentické interpretace laminátové podlahy kvalitního dřeva. V dnešní době laminátové podlahy Parador představují dále realisticky vypadající dekory kamene nebo beton, a také grafické motivy plné fantazie, ve kterých se jistě najde nejeden uživatel.


Laminátové podlahy Parador jsou na trhu k dostání v několika řadách, kdy každá z nich je charakteristická svými dekory, provedeními vlastnostmi. Řada Classic (Classic 1040, Classic 1050, Classic 1060) nabízí podlahové krytiny v parketovém i selském vzoru v širokém spektru dekorů dřeva. Laminátové podlahy řady Trendtime (Trendtime 1, Trendtime 2, Trendtime 4, Trendtime 5, Trendtime 6, Trendime 7) jsou v mnoho různých formátech lamel, povrchových strukturách a kombinacích spár v autentické imitaci dřeva. Dvanáct designérů propůjčilo svou tvořivost laminátovým podlahám Parador v řadě Edition 1, čímž je individuální podlahový design povýšen na zcela novou úroveň.VINYLOVÉ PODLAHY


Vinylové podlahy v současnosti zažívají obrovský boom. Pro své univerzální estetické a funkční vlastnosti se staly konkurencí především pro laminátové podlahy. Vinylové podlahy jsou v nabídce lamel nebo čtverců v různých velikostech, různých zátěžových třídách, dle podmínek, kterým bude podlaha vystavena. Pokládka vinylové podlahy probíhá lepením dílců těsně vedle sebe a není potřeba následné další spojování nebo svařování. Výhodou této podlahové krytiny je vyměnitelnost poškozených dílců. Vinylové podlahy věrně napodobují přirozené dezény v barvách i texturách dřeva, korku, kamene i kovu.


Díky 3D technologiích (využívá se oboustranná reliéfní ražba) dostávají vinylové podlahy zcela dokonalý prostorový vzhled vlnitého plechu, štípaného kamene, apod. U vinylových podlah se zkrátka nekladou hranice žádným kombinacím vzorování, ani různého směru pokládání. Vinylové podlahy jsou vysoce odolné vůči mechanické zátěži i vlhkosti. Dále se vyznačují jednoduchou údržbou, protiskluzností, výbornými tepelně-izolačními a akustickými vlastnostmi. Jsou vhodné pro alergiky a na podlahové vytápění. Nepatrně vyšší cena vinylových podlah, například u vinylové podlahy Parador, Expona je kompenzována tím, že se jedná téměř o doživotní investici.

2016 Koupelny Trima s.r.o.